Dienas kārtība Latvijas MTB XCO čempionātam 2018

Publicējam dienas kārtību Latvijas kalnu riteņbraukšanas olimpiskā krosa čempionātam 21. jūlijā. Pasākuma norises vieta Ikšķile, dabas parks “Ogres Zilie kalni”, stāvlaukums pie Dubkalnu karjera.

9.00  Atvērta reģistratūra 
10.30  1. Livonia “Mežezers” starts 
11.30  2. Baker Nutrition starts 
11.40  Apbalvošana Livonia “Mežezers” startam 
13.30  3. Blackroll starts 
15.20  4. Fazer starts 
17.10  Apbalvošana 2. Baker Nutrition, 3. Blackroll un 4. Fazer startam. 

Uz vietas tirgos arī uzkodas, ēdienus (šašliks, desiņas utt) un dzērienus!

Sacensībās dalībniekiem būs pieejams arī “ZZK” veloserviss!

Naktsmītnes vari meklēt atpūtas kompleksā “Turbas” https://turbas.lv/

 

 

 

 

Dateks.lv Latvijas MTB XCO čempionāta 2018 trases shēma

XCO disciplīnā ir ļoti svarīgi iepazīties ar sacensību trasi pirms stāšanas uz starta līnijas sacensību dienā, jo trase satur dažādus šķēršļus, kas var sagādāt problēmas arī pieredzējušiem braucējiem, ja tie nav iepazinušies ar tiem laicīgi.

Trase šobrīd marķēta ar vienkāršu marķējumu priekš treniņiem. Sacensību marķējums tiks uzstādīts dienu pirms sacensībām.

Organizējam kopīgos treniņus sacensību trasē, kuru laikā kopīgi ar dalībniekiem izbrauksim trasi. Dalībnieki varēs apskatīt šķēršļus, mēģināt tos pievarēt vai uzzinās kā tos apbraukt.

Iepazīšanās braucieni:

12. jūlijā, ceturtdienā plkst. 18.50

18. jūlijā, trešdienā plkst. 19.00

Tikšanās vieta iepazīšanās braucieniem: Ikšķile, dabas parks “Ogres Zilie kalni”, stāvlaukums pie Dubkalnu karjera

Endomondo maršruts

.Gpx datne navigatoriem

Trases karte

Reģistrācija atvērta Dateks.lv Latvijas MTB XCO čempionātam

Atvērta reģistrācija Dateks.lv Latvijas MTB XCO čempionātam – Reģistrācija

Pievērst uzmanību – visās licencētajās grupās (visas kuras nav atvērtās grupas) drīkst piedalīties tikai ar derīgu Latvijas Riteņbraukšanas federācijas izsniegta licenci.

Licencētajās grupās dalība ir bez maksas,  ja dalībnieks ir reģistrējies internetā līdz 19.07.2018, norādītajā datumā tiek slēgta iepriekšējā pieteikšanās internetā. 

Atvērtajās grupās drīkst piedalīties jebkuri braucēji ar vai bez licencēm, kuri ir dzimuši sākot no 2006. gada un vecāki.

Sacensību nolikums

Šī gada Dateks.lv Latvijas čempionāta MTB XCO krosā rīkošanas tiesības piešķirtas “Gruzis acī” organizatoriem

2018. gada Dateks.lv Latvijas čempionāts kalnu riteņbraukšanā (MTB) Olimpiskajā (XCO) krosā 21. jūlijā notiks Ikšķiles novadā esošajā dabas parkā “Ogres Zilie kalni”. Latvijas Riteņbraukšanas federācija noslēgusi sadarbības līgumu ar biedrību “Briedis bedrē brikšķināja” par sacensību organizēšanas deleģēšanu.

Vairāk lasāms rakstā: www.lrf.lv/…

Dateks.lv Latvijas kalnu riteņbraukšanas XCO čempionāts

Dateks.lv Latvijas kalnu riteņbraukšanas olimpiskā krosa čempionāts (MTB XCO) norisināsies 21. jūlijā dabas parkā “Ogres Zilie kalni”!

Olimpiskā krosa sacensības “Gruzis acī” XCO 2018. gadā tiek atceltas, toties Dateks.lv Latvijas čempionātā XCO tiks organizēts amatieru brauciens, kurā varēs piedalīties visi interesanti – bez sporta licenču ierobežojumiem. Tautas brauciena dalībnieki arī tiks iedalīti pa vecuma grupām un katrai grupai būs noteikts braucamo apļu skaits līdzīgi kā līdz šim tas bija ierasts “Gruzis acī” sacensībās.